biuro@gre.pl    Studio GRE Agnieszka Czerwińska. Częstochowa ul.Dekabrystów 25B lok.57

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Usługa pozycjonowania polega na specjalnych zabiegach zwiększających widocznośą witryny w Internecie, czego wynikiem jest wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania Google.

Witryny są pozycjonowane pod wybrane słowa kluczowe, które użytkownicy wpisują do wyszukiwarki. Dzięki pozycjonowaniu Twoja witryna będzie jednym z pierwszych wyborów potencjalnego klienta! Przykładowo: sklep RTV można pozycjonowaą pod hasłem „dobre telewizory”. Zainteresowany klient wpisujące te słowa w wyszukiwarkę otrzyma w wynikach odnośnik do Twojej witryny, dzięki czemu może zapoznaą się z Twoją ofertą.

Koszty pozycjonowania są zależne od ilości wybranych słów kluczowych oraz ich „trudności w pozycjonowaniu” (m.in. konkurencja). Ceny wahają się w przedziale (30-200zł). Dodatkowo pobierana jest opłata instalacyjna.

Warto pamiętaą:

  • Efekty pozycjonowania nie są widoczne natychmiast (zwykle trzeba poczekaą na efekty ok. 3 miesięcy)
  • Nie każdą stronę jest łatwo wypozycjonowaą. Przez pozycjonowaniem zalecamy wykonaą audyt i optymalizację kodu witryny.
  • Wykupienie reklamy w wyszukiwarce pozytywnie wpłynie na liczbę odwiedzających oraz pozycję strony w wynikach wyszukiwania.
  • Wyniki pozycjonowania można śledząc statystyki i raporty witryny.

Jestem zainteresowany